SBDO Pezinok
 

Kancelárske priestory

Široká ponuka kancelárskych priestorov

SBDO Na bielenisko č. 4 v Pezinku je administratívna budova, ktorá je primárne určená pre prenájom kancelárskych priestorov, tieto sú doplnené zázemím na prízemí a jednotlivých poschodiach budovy /dve/. Finančné podmienky sa odvíjajú od výmery prenajatej plochy, ponúkanej komodity / plocha na oplotenom nádvorí /služby, ako aj od ďalších faktorov. Finančné informácie Vám budú poskytnuté pri prejavení záujmu telefonicky, prípadne mailom.

SBDO Břeclavská 3 Malacky je administratívna budova, ktorá je primárne určená pre prenájom kancelárskych priestorov, tieto sú doplnené zázemím na prízemí a prvom poschodí budovy . Finančné podmienky sa odvíjajú od výmery prenajatej plochy a  budú Vám  poskytnuté pri prejavení záujmu telefonicky, prípadne mailom.

SBDO Družstevná 8 Modra je administratívna budova, ktorá je primárne určená pre prenájom obchodných priestorov, tieto sú doplnené zázemím na prízemí. Priestor je klimatizovaný , Súčastou priestoru je vybavenie socialnym zariadením . / cca 52,5 m2 /  Finančné podmienky sa odvíjajú od výmery prenajatej plochy a budú Vám  poskytnuté pri prejavení záujmu telefonicky, prípadne mailom. V prípade záujmu možnosť dohody obhliadky u p. Kedlečíkovej 0905 700985.

Ing František Rajkovič

SBDO Na bielenisku č.4 Pezinok

0905 700987

frajkovic@sbdo.sk